Ülkemizde gelişen internet teknoloji ve alternatif servis sağlayıcılarının oyuna girmesiyle beraber çeşitli paket seçenekleri ortaya çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz dönemde taahhütsüz internet paketleri bulunmazken, yüksek hızlı internet paketleri de sağlanamıyordu. FixNET kurulduğu 2009 yılından dünümüze ilk defa taahhütsüz internet uygulaması yapan servis sağlayıcılardan biridir. Ayrıca yine FixNET tamamen kotasız internet paketi sağlayan ilk servis sağlayıcıdır. FixNET‘in kurulduğu günde dahil her zaman kotasız, taahhütsüz ve yüksek hızlı internet paketleri bulundu. Diğer firmalar Adil Kullanım Kotası, Kota, Limit ve farklı uygulamalara giderken FixNET tam anlamıyla gerçek kotasız internet hizmeti sağladı.

Yine FixNET 100Mbps’e kadar internet paketlerini ilk sunan servis sağlayıcılardandır, günümüzde 1000Mbps‘e kadar (1Gpbs) GPON (eve kadar fiber) hizmeti veren birkaç firmadan biridir.

Taahhütsüz İnternet Özellikleri Nelerdir?

  • Herhangi bağlayıcı taahhüt yoktur.
  • İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
  • İptal ettiğinizde herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.
  • Aylık yapılan indirimler geri istenmez.
  • Kurulum ve aktivasyon ücreti ilk faturada peşin alınır.
  • İptal edildikten sonra son kullanım faturası dışında herhangi başka bir bedel ödemezsiniz.

Taahhütsüz İnternet Abonesi Olmak

Taahhütsüz internet abonesi olmak çok kolay, öncelikle aşağıdaki formu doldurun, FixNET müşteri hizmetleri sizi arasın, online olarak başvurunuzu alsın, sözleşme sürecini tamamlayıp hemen FixNET hizmetinden faydalanmaya başlayın.

Taahhütsüz İnternet Abonesi olmak için Aşağıdaki Formu Doldurun;